Reference

Galileo Corporation

Firmě Galileo jsme zvedli počet klientů o 325 % díky CRM.

Galileo Corporation s.r.o. je společnost specializovaná na tvorbu kvalitních webových stránek. Její hlavní zaměření je tvorba www stránek pro města a obce a jejich zřizované organizace.

Reklamix

Efektivní řízení obchodu a back office pomocí hostovaného řešení Microsoft Dynamics CRM 2011.

Reklamix je malá obchodní společnost, která se specializuje na velkoformátový i maloformátový digitální tisk. Provádí polepy na osobní vozy, dodávky, kamiony, autobusy, motorky, lodě i letadla.

ČSOB

Reimplementace Microsoft Dynamics CRM 2011

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v ČR a je součástí mezinárodní banko-pojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí v Belgii a v regionu střední a východní Evropy. Ve financování bydlení, zajištěných fondech, leasingu i celkových aktivech pod správou je skupina ČSOB dlouhodobě jedničkou.

Centrum Holdings

Efektivní řízení obchodu a back office pomocí Microsoft Dynamics CRM 2011.

Centrum Holdings je internetová společnost působící ve střední a východní Evropě. V ČR osloví měsíčně více jak 3,5 milionu návštěvníků. Provozuje například portály: centrum.cz, atlas.cz, obsahové weby: aktuálně.cz, žena.cz, bleskově.cz, transakční weby: Dovolena.centrum.cz, oborové a specializované weby: stahuj.cz, najisto.cz a full-servisovou agenturu pro malé a střední podniky: Agentura Najisto.

Mediatel

Nástroj Websites Manager založený na Microsoft Dynamics CRM 2011

Společnost Mediatel vyrobila pro své zákazníky v loňském roce přes 3 000 webových prezentací. Websites Manager řídí a zefektivňuje výrobní proces webových prezentací, což přináší především finanční úspory.

Trask Solutions a.s.

Pro Trask Solutions a.s. jsme provedli úspěšný rozvoj CRM systému na platformě MS Dynamics CRM.

Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb.

ROTO střešní okna s.r.o.

Zrychlení a zefektivnění každodenní agendy pomocí hostovaného řešení Microsoft Dynamics CRM 2011

Roto je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Ve své produktové strategii a strategii vztahů se zákazníky se společnost Roto řídí jednou základní myšlenkou, kterou je vynikající kvalita spojená s profesionálním provedením, dokonalou technologií a designem.

Lokaldelen

Efektivní řízení produkce webových prezentací a back office procesů pomocí Microsoft Dynamics CRM 2011.

Lokaldelen byl součástí evropské skupiny European Directories. Působí v oblasti online reklamy, výroby webových stránek a vydává zlaté stránky pro Švédsko.

FL Consult

Zrychlení a zefektivnění každodenní agendy pomocí hostovaného řešení Microsoft Dynamics CRM 2011

Společnost FL Consult působí na českém trhu od roku 1995 a nabízí svým klientům širokou škálu služeb a produktů v oblasti finančního a ekonomického poradenství. Koncepce společnosti FL Consult je založena na vysoce osobním přístupu, jehož cílem je co možná nejúplněji pochopit životní situaci, motivace a plány svých klientů.

Globus Car, s.r.o.

Informační systém společnosti Globus Car na platformě Microsoft Dynamics CRM 2011

Globus Car je společností poskytující expresní přepravu zásilek, kurýrní služby a dopravu zásilek od obálky až po 1,5 tuny s působností po celé ČR a na Slovensku. Firma potřebovala vyměnit nevyhovující stávající informační systém a rozhodla se pro využití xRM platformy Dynamics CRM 2011.

Lundegaard spol. s.r.o.

Nasazení Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro společnost Lundegaard

Lundegaard byl založen v roce 1998 a v České republice přispěl významně k růstu komerčního využití Internetu a interaktivních medií obecně. V roce 2002 inicioval vytvoření oborové asociace poskytovatelů internetových řešení Asociace BIZ.